Grzegorz Duży

grzegorz strona

główny stylista

20 lat doświadczenia w branży, ponad 7 lat prowadzenia własnych salonów fryzjerskich. Posiada liczne certyfikaty, tytuły i wyróżnienia. Pracował m.in.: przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych i programach telewizyjnych.

Ceni naturalny wygląd, lekkość. Doskonale spostrzega wszystkie szczegóły, które wpływają na dobór fryzury – od kształtu twarzy, figury, po gest, ruch, zachowanie. Jak sam mówi, fryzjerstwo to również psychologia.

Specjalizuje się w analizie kolorystycznej. Posiada tytuł kolorysty eksperta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Wawruszak

ania strona

stylista

Posiada 25 lat doświadczenia w branży i wciąż rozwija swoje umiejętności. Jest świadoma, że nowoczesne fryzjerstwo to wciąż zmieniające się trendy i nowe techniki, z którymi jest na bieżąco. Współpracowała z wieloma doskonałymi i znanymi stylistami. Cechuje ją przede wszystkim kreatywność i dobry kontakt z Klientem.

Co jest jej największą motywacją? Zadowolenie Klientów po przeprowadzonej usłudze!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karol Wojciechowski

Karol

stylista

Zawodu uczył się od najlepszych stylistów w kraju. Dąży do perfekcji poprzez indywidualne podejście do klienta i wysłuchanie jego oczekiwań. Stale uczęszcza na szkolenia, aby udoskonalać swoje umiejętności. Cechuje go techniczna praca i nie monotonność. Znajomość i pozyskiwanie najlepszych narzędzi fryzjerskich to jego hobby.

Uwielbia naturalność, lekkość, ruch we włosach oraz prostotę, co przekłada na stylizacje włosów klientów.