Tel. +48 518 833 827

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

Grzegorz duży
Hair Salon

NOWA ODSŁONA WKRÓTCE

Marka z sukcesami

Przez lata działalności we fryzjerstwie mieliśmy okazję znaleźć się w kluczowych polskich magazynach, uczestniczyć w wielu prestiżowych eventach i projektach. Stale pracujemy z gwiazdami oraz udzielamy się charytatywnie.

Poznaj nasz zespół

Cenimy naturalny wygląd oraz lekkość. Patrzymy na wszystkie ważne szczegóły , które wpływają na dobór fryzury – od kształtu twarzy, figury, po gest, ruch, zachowanie.

SPA dla włosów

Sauna poprzez fale ultradźwiękowe wytwarza leczniczą mgiełkę, która sprawia, że odżywcze składniki wnikają w głąb włosa.

Umów wizytę

zapoznaj się z naszym cennikiem i wybierz dogodną formę rezerwacji

cennik

Przygotowaliśmy rozbudowany cennik by ułatwić klientom korzystanie z naszych usług. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w poniższym linku.

rezerwacja online

Skorzystaj z elektronicznego kalendarza wizyt i umów się w kilka sekund za pomocą formularza! Jest to najwygodniejsza i najszybsza forma rezerwacji.

rezerwacja telefoniczna

Masz dodatkowe pytania oraz telefoniczna forma kontaktu jest dla Ciebie przyjaźniejsza? Nie czekaj i skontaktuj się z nami! 

kosmetyki

Stworzone w trosce
o prawidłową pielęgnację

Opinie o salonie Shake Your Head

koloryzacja włosów

Najlepszy fryzjer

Wie, że to Ty jesteś najważniejszy. Czas, który spędzasz w naszym Salonie, jest przeznaczony tylko dla Ciebie. Bardzo ważne jest się poznać, ponieważ kluczem do udanej metamorfozy jest profesjonalny fryzjer, który potrafi nie tylko doradzić, ale i wysłuchać Twoich oczekiwań. Shake Your Head to miejsce dla klienta wyjątkowego, nie akceptującego schematów i braku spersonalizowanego podejścia do jego potrzeb. Salon fryzjerski, w którym znika niepewność spowodowana nieoczekiwanymi efektami zabiegów fryzjerskich i zawodów związanych z tym co ujrzymy w lustrze po wykonaniu usługi.

Naszą wizytówką jest indywidualne podejście i dobór fryzury na podstawie pięciu elementów – kształtu twarzy, kształtu głowy, kondycji włosów, psychologii ruchów włosów i doboru kolorystycznego. Połączenie tych wszystkich czynników sprawi, że włosy wystylizowane w salonie staną się nie tylko odzwierciedleniem Twojej natury, ale także będą się świetnie układać. 

Gwarancja perfekcji

Profesjonalny stylista fryzur to coś więcej niż fachowiec. Jeśli zastanawiasz się czy fryzura, którą dla siebie wybrałeś będzie pasować, nasi styliści są tu właśnie po to, aby Ci doradzić. Profesjonalny fryzjer wie, w jaki sposób zadbać o włosy tak, aby stały się pasującym elementem Twojego wizerunku. Przyjdź do nas także wtedy, gdy kompletnie nie wiesz, co zrobić z włosami, ale czujesz potrzebę zmiany. Zaproponujemy Ci odpowiednią fryzurę, w której poczujesz się świetnie, ponieważ pozostaniesz w niej sobą. 

Dobry fryzjer

Wszystkie fryzury kreowane są przez doświadczonych stylistów. U nas nie ma przypadkowości. Starannie dobieramy kosmetyki oraz zabiegi odżywcze, zgodnie z rodzajem skóry głowy i kondycji włosów. W celu przedłużenia efektów naszej pracy tworzymy specjalnie dla Ciebie 3-miesięczny Plan Pielęgnacji, który jest kolejnym krokiem do zdrowych i lśniących włosów. 

Shake Your Head to miejsce, które odmieni Twój wizerunek na lepsze!

Fryzjer w Warszawie

Dla wielu z nas piękne włosy są oznaką kobiecości, ale nie każda może cieszyć się bujną czupryną. Marzysz o gęstych i lśniących włosach? Wiemy jak poprawić ich kondycję, bo zdrowe włosy to nasz priorytet!

Włosy cienkie i zniszczone są szorstkie, pozbawione blasku i szybko się rozdwajają. Potrzebują odpowiedniej pielęgnacji i systematycznego działania, które przywróci im piękny wygląd. W naszych salonach znajdziesz rozwiązanie na każdy problem!

ślubny warkocz