Tel. +48 518 833 827 | +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

profesjonalny fryzjer Warszawa

Autorskie kosmetyki SYH – naturalność to podstawa

Precyzyjne strzyżenie to podstawa świetnej fryzury, ale jak ją wystylizować na co dzień by zawsze wyglądała idealnie? Tym razem chcielibyśmy przedstawić Wam naszą linie kosmetyków do stylizacji. Pewnie niektórzy z Was mieli już przyjemność je poznać w jednym z naszych warszawskich salonów na własnej głowie.

Ile razy wstawałaś lub wstawałeś z fryzurą jakby się mogło wydawać „nie do ogarnięcia”. Spędziliście pewnie wiele czasu by ujarzmić swoje kosmyki. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy naszą autorską pastę modelującą SYH, z pomocą której poranna stylizacja włosów to czysta przyjemność.

Zacznijmy więc od początku. Czemu właściwie postanowiliśmy tworzyć własne kosmetyki Shake Your Head? 

Przede wszystkim dzięki pracy z naszymi Klientami możemy poznać lepiej ich oczekiwania w pielęgnacji i stylizacji włosów. Na rynku jest wiele kosmetyków, ale czy aby na pewno skutecznych? Posiadając doświadczenie i wiedzę postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć takie produkty, które będą odpowiedzią na Wasze potrzeby.

Jak działa pasta modelująca SYH?

Jej głównym zadaniem jest oczywiście układanie fryzury i jej skuteczne utrwalenie. Natomiast dzięki starannie dobranej recepturze kontroluje również błyszczenie się włosów, przez co nadaje paście delikatny, szary odcień. Naszym priorytetem jest utrzymanie na długo fryzury przy jednoczesnym zachowaniu jej naturalnego wyglądu.

Tajemnica tkwi w szczegółach

Starannie dobrany i przemyślany skład kosmetyków do włosów to podstawa ich sukcesu. Zajrzyjmy więc co znajduje się we wnętrzu naszej pasty modelującej.

Przede wszystkim w jej składzie znajdziemy aktywny węgiel bambusowy, którego główne zalety to:

  • ułatwia rozczesywanie włosów
  • kontroluje błyszczenie się włosów
  • jest to związek nietoksyczny
  • ma zastosowanie w wielu kosmetykach  do twarzy, ciała i włosów
  • polecany do wszystkich typów włosów

Aktywny węgiel bambusowy choć od dawna miał zastosowanie jedynie w farmakologii, to dzisiaj jest używany do wielu produktów kosmetycznych. Jest naturalnym i zdrowym surowcem pozyskiwanym z trawy bambusowej, która po ścięciu łodyg odnawia się z korzeni. Uprawiany na specjalnych plantacjach, gdzie nie stosuje się żadnych środków chemicznych. Później po spaleniu w temperaturze 1000 °C, pozostaje jako bardzo drobny czarny proszek, który ma zdolności do pochłaniania toksyn i zanieczyszczeń.

Jeśli natura daje nam to co najlepsze, to czemu by z tego nie skorzystać! 🙂

Dostępność i cena

Pasta modelująca SYH dostępna jest w naszych salonach fryzjerskich Shake Your Head. Można ją również kupić w sklepie internetowym https://shakeyourhead.pl/shop. Pasta jest bardzo wydajna, ponieważ do ułożenia fryzury potrzeba nanieść tylko niewielką ilość produktu na włosy i dokładnie go rozprowadzić w zamierzonym kierunku , ówcześnie delikatnie rozcierając pastę palcami.

Pojemność: 100ml

Cena: 80 zł

Zapytaj swojego profesjonalnego stylistę o produkt i wypróbuj go!

W kolejnych wpisach przedstawimy Wam nasze pozostałe kosmetyki SYH, które już dziś możecie zobaczyć tu https://shakeyourhead.pl/shop