Tel. +48 518 833 827 | +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

Fryzjer damski – Warszawa

Podstawowym elementem pielęgnacji włosów jest ich regularne podcinanie. Każdy doświadczony fryzjer damski poleca swoim klientkom delikatne skracanie włosów nie rzadziej niż raz na 1,5 czy 2 miesiące. Oddając się w ręce profesjonalisty, który wyrówna pasma i usunie rozdwojone końcówki, możesz liczyć na wielki efekt – fryzura nabierze lekkości, pasma będą naturalnie się układać, zachowają zdrową kondycję. Jeśli chcesz odświeżyć swoją fryzurę umów się na strzyżenie damskie do studia fryzur Shake Your Head!

Fryzjer damski odpowiadający na Twoje potrzeby

Fryzjer damski w Warszawie, który nie tylko zadba o Twoje włosy, ale również wysłucha potrzeb, zaproponuje odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, wymodeluje fryzurę i dobierze optymalną pielęgnację? Nie mogłaś trafić lepiej – Shake Your Head jest przestrzenią twórczej pracy, gdzie szlifowany na profesjonalnych szkoleniach warsztat miesza się z kreatywnością.

Rodzaje strzyżenia damskiego

Rodzaj cięcia dopasowujemy do typu urody każdej klientki, kształtu twarzy oraz indywidualnych preferencji na podstawie autorskiej analizy 5 Elementów – zapytaj o nią w naszych Salonach.

Włosy krótkie

Strzyżenie damskie krótkich włosów dla niejednego profesjonalisty może być kłopotem. Nie dla nas – nasi styliści sprawią, że krótkie włosy subtelnie podkreślą urodę Twoją urodę. Dzięki wskazówkom dotyczącym pielęgnacji i stylizacji samodzielne ułożenie fryzury w domu nie będzie najmniejszym problemem.

Włosy średnie

Odświeżenie średnich włosów to dla każdego stylisty ogromne pole do popisu. Nasz fryzjer damski wyczaruje na Twojej głowie niemal każdą fryzurę, jaka zachwyci Cię podczas przeglądania katalogu. Razem znajdziemy najlepszą opcję!

Włosy długie

Włosy długie, sięgające za ramiona, są szczególnie narażone na uszkodzenia i rozdwajanie. Nasz fryzjer damski w Warszawie nada długim pasmom odpowiedni kształt oraz udzieli cennych wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji.

Etapy strzyżenia damskiego​

W swojej codziennej pracy nie idziemy na skróty. Każda klientka zasiadająca na fotelu w salonie traktowana jest ze szczególną uwagą. Oferowane przez nas strzyżenie damskie podzielić można na cztery etapy.

Predyspozycje

Pierwszy z nich obejmuje dokładne zbadanie kondycji włosów. Stylista przeprowadza ocenę stanu z skóry głowy i włosów, określając, czy wprowadzenie pożądanych zmian jest możliwe i bezpieczne.

Określenie potrzeb

Kolejnym krokiem jest rozmowa z klientką dotycząca jej życzeń i potrzeb. Wykwalifikowany stylista fachowo doradza, czy dane rozwiązanie będzie korzystne, jak będzie wyglądała stylizacja danej fryzury i jakiej pielęgnacji będzie ona wymagała.

salon fryzjerski Warszawa

Przygotowanie włosów

Strzyżenie damskie zawsze poprzedzone jest starannym umyciem głowy wysokiej klasy kosmetykami i masażem. Po starannym przygotowaniu włosów i skóry głowy fryzjer damski z precyzją nadaje włosom pożądany kształt i długość.

dobry fryzjer Warszawa

Stylizacja włosów

Ostatnim etapem zabiegu jest stylizacja włosów przy użyciu profesjonalnych kosmetyków. Na koniec każda klientka może liczyć na praktyczne wskazówki ułatwiające samodzielne odtworzenie fryzury we własnej łazience.

Wybranie opinie naszych klientek

W salonie Shake Your Head zajął się mną najlepszy fryzjer damski w Warszawie. Moje wiecznie oklapnięte włosy wreszcie nabrały objętości. Nie miałam żadnych problemów z ułożeniem włosów w domu. Serdecznie polecam, na pewno tu wrócę!

 Majka

Do studia Shake Your Head trafiłam po nieudanym cięciu w innym salonie. Myślałam, że jedynym ratunkiem dla moich włosów będzie ścięcie ich na krótko. Na szczęście trafiłam na fachowca, który nie dość, że uratował moje włosy, to jeszcze sprawił, że wyszłam z salonu naprawdę zadowolona. Polecam każdemu, usługi na najwyższym poziomie!

Zadowolona klientka

Strzyżenie damskie przeprowadzone w Shake Your Head przeszło moje oczekiwania. Sama nie wiedziałam, jaka fryzura najbardziej mnie interesuje. Stery przejął stylista, który znalazł dla mnie idealną fryzurę. Wreszcie odważyłam się mocno skrócić zniszczone włosy sięgające niemal do pasa. Do domu wróciłam z modną, półdługą fryzurą, która odjęła mi lat i dodała pewności siebie. Wreszcie znalazłam swojego fryzjera. Polecam każdemu.

Weronika 

Cennik fryzjer damski

Zapraszamy do kontaktu

Rezerwacje Chmielna

+48 661 603 105

Rezerwacje Al. Szucha

+48 518 833 827