Tel. +48 518 833 827 | +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

Fryzjer męski – Warszawa

Jak nikt inny wiemy, że strzyżenie męskie nie musi być nudne! Wysokiej klasy fryzjer męski sprawi, że poczujesz się w swojej skórze naprawdę dobrze. Niezależnie od tego, czy chcesz jedynie skrócić włosy, czy liczysz na spektakularną metamorfozę, możesz mieć pewność, że salon Shake Your Head spełni Twoje oczekiwania.

fryzjer męski

Niezawodny fryzjer męski: zaufaj doświadczeniu!

Fryzjer męski w Warszawie, który nie tylko zajmie się strzyżeniem, ale również dobierze pielęgnację, zaproponuje kreatywne cięcie i nada włosom objętość.

Nie mogłeś trafić lepiej. Shake Your Head to studio zrzeszające fryzjerów męskich, którzy łączą rzemieślniczą precyzję z twórczą fantazją. Nasi styliści doświadczenie zdobywali na szkoleniach organizowanych nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Bezwzględna jakość w niskiej cenie

Zadowolenie każdego klienta jest dla nas największym priorytetem. Staramy się, żeby każda osoba odwiedzająca nasz salon była usatysfakcjonowana na każdym polu, dlatego oferujemy profesjonalne usługi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Profesjonalne strzyżenie męskie krok po kroku

Poznanie potrzeb

Aby efekt końcowy naszej pracy był w pełni satysfakcjonujący, każdy fryzjer męski przed przystąpieniem do pracy z włosami dokładnie poznaje potrzeby danego klienta. Chcesz jedynie skrócić opadające na czoło kosmyki? A może pragniesz totalnej zmiany wizerunku? Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Propozycja cięcia

Kolejnym etapem jest zaproponowanie konkretnego cięcia. Stylista znajdzie najlepsze dla danego typu urody rozwiązanie, a następnie poinstruuje, jak będzie wyglądała stylizacja danej fryzury w domowych warunkach.

Cięcie włosów

Po ustaleniu szczegółów pora na zasadniczą część pracy – strzyżenie męskie. Używanie nowoczesnych technik pozwala na wykonanie precyzyjnego cięcia, które będzie utrzymywało swoją formę jak najdłużej.

Modelowanie włosów

Zanim klient wstanie z fotela, fryzjer męski starannie modeluje włosy przy pomocy wysokiej klasy kosmetyków i instruuje klienta, jak poprawnie, szybko i bezproblemowo robić to we własnej łazience. Ponadto, stylista proponuje produkty, które utrwalą efekt modelowania i znacząco go ułatwią.

Wybranie opinie naszych klientów

Najlepszy fryzjer męski! Przed strzyżeniem w salonie na Chmielnej nie wiedziałem, że moje włosy mogą tak dobrze wyglądać. Od razu widać, że w Shake Your Head pracują profesjonaliści.

 Bartek

Salon Shake Your Head w Warszawie polecili mi moi znajomi. Nie zawiodłem się. Mam rzadkie włosy z widocznymi zakolami. Zawsze obcinałem je tak samo, co było błędem. Zmiana uczesania wystarczyła, żebym poczuł się naprawdę dobrze. Świetnie sprawdziły się też kosmetyki kupione w salonie. Wreszcie sam nauczyłem się układać swoje włosy 😀 Polecam!

Janek K.

Wizyta w salonie na Szucha była niezwykle przyjemnym doznaniem. Pani fryzjerka przed obcięciem umyła mi włosy i zrobiła masaż. Strzyżenie jak najbardziej spełniło moje oczekiwania. No i cena bardzo przystępna. Polecam – jak Warszawa, to tylko Shake Your Head.

Robert

Cennik fryzjer męski

Shake Your Head – studio dla modnych mężczyzn

W Warszawie prowadzimy swoje salony w dwóch lokalizacjach – przy ulicy Chmielnej i Alei Szucha. W każdym z salonów pracują wykwalifikowani fryzjerzy męscy, dla których strzyżenie, stylizacja i koloryzacja są nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Miłość do fryzjerstwa połączona z dopracowanymi umiejętnościami to wybuchowa mieszanka, dzięki której na głowach klientów powstają stylowe, modne i oryginalne fryzury dopasowane do indywidualnego gustu, stylu życia, kształtu twarzy.

Oddając się w ręce naszych stylistów, dajesz sobie szansę na kształtowanie swojego wizerunku i poczucie się pewnym siebie, świadomym mężczyzną pewnie kroczącym przez życie.

Zapraszamy do kontaktu

Rezerwacje Chmielna

+48 661 603 105

Rezerwacje Al. Szucha

+48 518 833 827