Tel. +48 518 833 827 | +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

14360321_1171508732922769_368199762_o

Fryzjerskie trendy 2019

Elegancja, uporządkowanie i mniejsza objętość na głowie to główne wyznaczniki fryzjerstwa w nadchodzącym rok. Nieład, odstające włosy i luźne upięcia odchodzą w niepamięć.

Prosta i klasyczna

Motywem przewodnim nowych trendów fryzjerskich  jest powrót do lat 80 i 90 ubiegłego stulecia. Klasyczne i minimalistyczne cięcia oraz proste grzywki to trendy 2019 roku. Jeśli jesteś zwolenniczką krótkich i półdługich włosów postaw na boba lub long boba wystylizowanego na prosto, bez podwijania końcówek. Taka fryzura świetnie prezentuje się z prostą grzywką, jednak pamiętaj że nie każdemu jest z nią do twarzy. Skonsultuj tę propozycję ze swoim stylistą fryzur, podpowie Ci najlepsze rozwiązanie pasujące do Twojego  kształtu twarzy.

Naturalne stylizacje

Naturalność wciąż jest na czasie, dlatego układając swoje włosy nie przesadzaj z ilością stosowanych kosmetyków do stylizacji np. lakier i pianka. Jeśli chcesz uzyskać nieco objętości użyj suchego szamponu lub pianki unoszącej włosy od nasady (na wilgotne włosy przed suszeniem). Świetnie będą prezentować się proste włosy z przedziałkiem na środku lub delikatne fale.

Eleganckie upięcia

Wszelkiego rodzaju upięcia typu warkocze, kucyki i koki są świetną propozycją jeśli cenisz sobie wygodę. Sprawdzą się zarówno do pracy, jak i na różnego rodzaju okazje. Wyglądają elegancko, a do tego są niezwykle kobiece. W 2019 na topie są przede wszystkim gładkie kucyki, nisko upięte. Ponadczasowy kok również nigdy nie wychodzi z mody, możesz  go zrobić wysoko na czubku głowy lub niżej przy linii karku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Powracają dodatki do włosów, które urozmaicają fryzurę i są jej idealnym uzupełnieniem – takie jak opaski, ozdobne spinki, welurowe gumki, itp.