Tel. +48 518 833 827 | +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

ian-schneider-108618-unsplash-

Jaka fryzura na sylwestra 2018/19?

W sylwestrową noc każda z nas chce olśniewać urodą. Planując wieczorową stylizację weź pod uwagę jej wszystkie elementy i nie przesadzaj z dodatkami. Postaw na naturalną fryzurę, z mocnym makijażem i wyrazistą kreacją będzie świetnie współgrać!

Naturalnie rozpuszczone włosy

Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów to doskonale będą się prezentować rozpuszczone, lekko pofalowane, delikatnie uniesione od nasady. A jeżeli Twoje włosy nie są podatne na kręcenie i po godzinie są proste jak drut 🙂 to postaw na całkowitą naturalność, te wyprostowane do niemal lustrzanej gładkości też będą wyglądać pięknie. Po zakończeniu stylizacji użyj olejku na końcówki włosów, z pewnością doda im połysku i wygładzenia.

Sploty, warkocze, delikatne upięcia

Różnego rodzaju warkocze, koki lub delikatne sploty są trendem tegorocznego sylwestra. Ponadczasowy kucyk również będzie królował na balach. Jeżeli na co dzień to Twoje ulubione uczesanie i dobrze się w nim czujesz, to nie musisz z niego rezygnować. Wystarczy, że nieco je urozmaicisz podkręcając końcówki na lokówce. Gumkę możesz dobrać pod kolor kreacji.

Wybierając jakiekolwiek upięcie warto skorzystać z pomocy profesjonalnego fryzjera. W końcu chodzi o to żeby fryzura przetrwała całą noc!

Krótkie fryzury z grzywką

Krótkie włosy będą się ładnie prezentować jeśli dodasz im nieco pazura. Spróbuj je lekko natapirować i unieść od nasady, ale nie przesadzaj z ilością kosmetyków do stylizacji. Sklejone lakierem kosmyki nie będą się dobrze wyglądać. Wybieraj te, które utrwalają fryzurę jednocześnie jej nie obciążając. Możesz też wypróbować naszą pastę modelującą, która świetnie sprawdza się w stylizacji krótkich włosów. Grzywka na bok lub zaczesana do góry nada charakteru Twojej fryzurze.

Pochwalcie się swoimi pomysłami na sylwestrową fryzurę!