Tel. +48 518 833 827 | +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

Zostańmy w kontakcie

Zadzwoń do nas lub napisz jeśli masz pytania albo chcesz umówić wizytę

Salon fryzjerski

Aleja Jana Chrystiana Szucha 8
00-580 Warszawa Śródmieście

Rezerwacje Al. Szucha

+48 518 833 827

Management

biuro@shakeyourhead.pl

Główny stylista marki

Grzegorz Duży

Fryzjer al. Szucha 8– wskazówki dojazdu

Salon Shake Your Head znajduje się w Warszawie, przy alei Jana Chrystiana Szucha 8. Aby ułatwić Ci dotarcie do nas, publikujemy krótkie instrukcje dojazdu. Przekonasz się, że nasz fryzjer może być po drodze, nawet jeśli przemieszczasz się komunikacją miejską.

Salon fryzjerski w lokalizacji Warszawa Śródmieście

Warszawa Śródmieście

to dzielnica, w której mieści się nasz salon, dlatego osoby mieszkające czy pracujące w tym obszarze będą miały do nas najbliżej. Jeśli odwiedzasz na przykład plac Konstytucji, możesz dojść do nas pieszo w około piętnaście minut, podjechać kawałek samochodem lub tramwajem linii 10 albo 14. Trasa nie jest skomplikowana, gdyż przez większość czasu będziesz szedł lub jechał prosto na Mokotów, Marszałkowska zaś tylko na chwilę zmieni się w plac Zbawiciela. Jeśli wybrałeś drogę pieszą, podążaj cały czas w tym samym kierunku aż dotrzesz do ulicy Emila Zoli. Skręć wtedy w jej lewą część i idź nią aż znajdziesz się na alei Szucha. Szybko odkryjesz przy niej salon Shake Your Head. Z kolei tramwajem powinieneś dotrzeć na plac Unii Lubelskiej, skąd droga do fryzjera nie zajmie Ci więcej niż pięć minut spacerem. Wystarczy, że przejdziesz na drugą stronę ulicy i już znajdziesz na alei Szucha.

Nieco za wspomnianym placem mieści się ulica Puławska. Jeśli znajdujesz się w jej bliższej części, ciągnącej się aż do przystanku Metro Wilanowska, to łatwo przemieścisz się do nas tramwajem 4 albo 10 i droga zajmie Ci łącznie około dwudziestu minut.

Warszawa Centrum również jest dobrze skomunikowana z naszym salonem. Można stamtąd dojechać tramwajem 4, 18, a także 35 w kilkanaście minut. Samochodem natomiast szybciej dotrzesz przez Aleje Ujazdowskie.

W celu uzyskania ekspresowej odpowiedzi skontaktuj się za pomocą formularza: