Zostańmy w kontakcie

Zadzwoń do nas lub napisz jeśli masz pytania albo chcesz umówić wizytę

Salon fryzjerski

ul. Chmielna 27/31
05-077 Warszawa Śródmieście

  • pon–pt: 9:00 - 20:00
  • sob: 9:00 - 15:00
  • niedz: nieczynne
  • miejsca postojowe na płatnym parkingu wokół gmachu Pałacu Kultury i Nauki, wjazd od ul. Marszałkowskiej. Możliwość także zaparkowania na parkingu podziemnym w CEDET (Smyk) przy ul. Kruczej 50

Salon fryzjerski

Aleja Jana Chrystiana Szucha 8
00-580 Warszawa Śródmieście

  • pon–pt: 9:00 - 20:00
  • sob: 9:00 - 15:00
  • niedz: nieczynne
  • miejsca postojowe w parkingu podziemnym CH. Plac Unii City Shopping

Rezerwacje Chmielna

+48 661 603 105

Rezerwacje Al. Szucha

+48 518 833 827

Management

biuro@shakeyourhead.pl

Główny stylista marki

grzegorz.duzy@shakeyourhead.pl

Fryzjer ul. Chmielna– wskazówki dojazdu

Nasz drugi salon Shake Your Head mieści się w Warszawie na ul. Chmielnej 27/31. W samym centrum miasta czeka na Ciebie fryzjer, jakiego szukasz od dawna. Warszawa Centrum to doskonała lokalizacja zarówno dla tych, którzy przemieszczają się komunikacją miejską, jak i dla pieszych czy zmotoryzowanych. Jesteśmy zawsze po drodze – aby ułatwić Ci dotarcie do nas, publikujemy krótkie instrukcje dojazdu.

Warszawa centrum

Zapewne każdy choć raz był na ul. Chmielnej, a osoby mieszkające, czy pracujące w tych okolicach będą miały do nas najbliżej. Wiemy, że dla naszych klientów liczy się to, by fryzjer był po drodze. Jeśli więc odwiedzasz na przykład plac Unii Lubelskiej w mieście Warszawa, możesz dojść do nas pieszo w około pół godziny albo podjechać kawałek samochodem lub tramwajem linii 4, 18, 35. Marszałkowska znajduje się jeszcze bliżej naszego salonu – trafisz stamtąd z łatwością, mijając Rotundę PKO.

Wielu naszych klientów dojeżdża do nas również z dalszych lokalizacji, zapisując w swoich kalendarzach „fryzjer” przy okazji wizyty w okolicach Warszawa Śródmieście. Jeśli celem Twojej podróży jest fryzjer z Shake Your Head, a początkowym przystankiem ulica Puławska (Warszawa), możesz do nas z łatwością dotrzeć komunikacją miejską – autobusem linii 504 na Dworzec Centralny, stąd dotrzesz do naszego salonu fryzjerskiego w kilka minut pieszo, mijając al. Jerozolimskie. Możesz również wybrać metro i wsiąść na stacji Ursynów, by dotrzeć do salonu fryzjerskiego jeszcze szybciej!

Shake Your Head to fryzjer w Warszawie, do którego zawsze jest po drodze. Jeśli znajdujesz się na ulicy Nowy Świat, możesz do nas dotrzeć w kilka minut pieszo, kierując się wzdłuż ulicy Chmielnej. Zmotoryzowanych zachęcamy do parkowania na płatnym parkingu wokół Pałacu Kultury i Nauki (wjazd od ul. Marszałkowskiej) lub na parkingu podziemnym w CEDET, przy ul. Kruczej 50, zaledwie 3 minuty drogi do Shake Your Head.

Fryzjer al. Szucha 8– wskazówki dojazdu

Salon Shake Your Head znajduje się w Warszawie, przy alei Jana Chrystiana Szucha 8. Aby ułatwić Ci dotarcie do nas, publikujemy krótkie instrukcje dojazdu. Przekonasz się, że nasz fryzjer może być po drodze, nawet jeśli przemieszczasz się komunikacją miejską.

Salon fryzjerski w lokalizacji Warszawa Śródmieście

Warszawa Śródmieście

to dzielnica, w której mieści się nasz salon, dlatego osoby mieszkające czy pracujące w tym obszarze będą miały do nas najbliżej. Jeśli odwiedzasz na przykład plac Konstytucji, możesz dojść do nas pieszo w około piętnaście minut, podjechać kawałek samochodem lub tramwajem linii 10 albo 14. Trasa nie jest skomplikowana, gdyż przez większość czasu będziesz szedł lub jechał prosto na Mokotów, Marszałkowska zaś tylko na chwilę zmieni się w plac Zbawiciela. Jeśli wybrałeś drogę pieszą, podążaj cały czas w tym samym kierunku aż dotrzesz do ulicy Emila Zoli. Skręć wtedy w jej lewą część i idź nią aż znajdziesz się na alei Szucha. Szybko odkryjesz przy niej salon Shake Your Head. Z kolei tramwajem powinieneś dotrzeć na plac Unii Lubelskiej, skąd droga do fryzjera nie zajmie Ci więcej niż pięć minut spacerem. Wystarczy, że przejdziesz na drugą stronę ulicy i już znajdziesz na alei Szucha.

Nieco za wspomnianym placem mieści się ulica Puławska. Jeśli znajdujesz się w jej bliższej części, ciągnącej się aż do przystanku Metro Wilanowska, to łatwo przemieścisz się do nas tramwajem 4 albo 10 i droga zajmie Ci łącznie około dwudziestu minut.

Warszawa Centrum również jest dobrze skomunikowana z naszym salonem. Można stamtąd dojechać tramwajem 4, 18, a także 35 w kilkanaście minut. Samochodem natomiast szybciej dotrzesz przez Aleje Ujazdowskie.

W celu uzyskania ekspresowej odpowiedzi skontaktuj się za pomocą formularza: