Tel. +48 518 833 827

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

ślubne fryzury 2020

Propozycje ślubnych fryzur 2020

Bierzesz niebawem ślub? A może jesteś druhną i zastanawiasz się nad odpowiednią fryzurą na tę okazję? Zrobiliśmy przegląd najmodniejszych ślubnych fryzur 2020 i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

W dniu ślubu każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo i wyjątkowo. W końcu taki dzień przeżywa się raz w życiu. Organizacja ślubu i wesela to nie lada wyzwania, bo spraw do załatwienie przed tym wielkim dniem jest naprawdę dużo. Dlatego lepiej odpowiednio wcześnie przemyśleć wszystkie dodatki do sukni ślubnej i zaplanować wizytę u profesjonalnego fryzjera, któremu ufamy. 

Rok 2020 we fryzjerskim świecie cechuje przede wszystkim naturalność. To właśnie ona jest tematem przewodnim zarówno w przypadku uczesań na co dzień, jak również w okolicznościowych fryzurach ślubnych. Pamiętaj, że włosy będą prezentować się pięknie pod warunkiem, że wcześniej odpowiednio zadbasz o ich kondycję. Wypielęgnowane, pasujące do kształtu twarzy i urody Panny Młodej, będą idealnie współgrać ze ślubną kreacją.

Fale ślubne

Jeśli najlepiej czujesz się w rozpuszczonych włosach, to z pewnością ślubne fale mogą być propozycją dla Ciebie. Jest to od kilku sezonów najpopularniejsza propozycja ślubnej stylizacji, która pasuje niemal do każdej sukni ślubnej. Mowa oczywiście o naturalnych, skromnych falach, które wyglądają jak czesane wiatrem. Możesz je także delikatnie podpiąć na jeden bok, co wygląda niezwykle romantycznie.

fale ślubne

Delikatne, luźne upięcia

Decydując się na swobodne upięcie możesz postawić na klasykę w postaci zebranych do tyłu włosów z przedniej części głowy i reszty rozpuszczonych lub na elegancki pół-kok. Taka fryzura świetnie prezentuje się z wszelkiego rodzaju dodatkami – ozdobne spinki, wianki, opaski, kwiaty. 

Polecamy także niskie upięcie z przedziałkiem na środku i wypuszczonymi po bokach kosmykami. Jest ono niezwykle urocze, a zarazem sprawia wrażenie kontrolowanego luzu.

ślubne fryzury 2020

Koki ślubne

Kok ślubny może być wysoki lub niski. Mogą go tworzyć gładko zaczesane do tyłu kosmyki lub wypuszczone pasma po bokach. Te ostatnie nadają fryzurze lekkości, delikatności i dziewczęcego uroku.

Tego typu upięcia polecane są zwłaszcza kobietom o owalnej, okrągłej albo pociągłej twarzy.

Warkocze ślubne

Wszelkiego rodzaju warkocze również sprawdza się na ślubnym kobiercu. Najbardziej popularny jest dobierany, który może wyglądać bardzo efektownie. Ma on wiele wersji takich jak kłos, holenderski czy francuski. Warkocz może być ciasno zapleciony albo luźno. Możesz także rozpuścić włosy, górne pasma zaplatając w warkocza dookoła głowy tworzącego koronę. Polecanymi ozdobami są koralki perłowe, spinki ozdobne, kwiaty.

ślubny warkocz

Kucyk ślubny

Najnowszym trendem wśród ślubnych fryzur 2020 jest klasyczny kucyk upięty na dole. Włosy spięte w kucyk mogą być wszystkie gładko zaczesane lub po bokach swobodnie wypuszczone kosmyki, tworzące lekki nieład i naturalne upięcie. Ozdobą w takiej fryzurze może być tiara, a sam kucyk może być ozdobiony kwiatami oraz wstążką.