Tel. +48 518 833 827 | +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

Regeneracja włosów – Warszawa

Codzienne suszenie gorącym powietrzem, kręcenie, prostowanie, zanieczyszczenia i kontakt z czynnikami zewnętrznymi nie sprzyjają kondycji włosów. Skutecznym sposobem na przywrócenie pasmom witalności jest regeneracja włosów. Warszawa – to tutaj znajdują się salony Shake Your Head, gdzie wykonasz profesjonalne zabiegi, które intensywnie odżywią i nawilżą włosy. 

Obcinać? Niekoniecznie!

Twoja fryzura nie prezentuje się już tak dobrze, jak kiedyś? Do niedawna puszyste, lśniące i zdrowe pasma utraciły blask, objętość i elastyczność? Kiedy kosztowne maski i ampułki nie działają, wydawać by się mogło, że jedynym ratunkiem dla zniszczonych włosów jest ich drastyczne skrócenie. Spieszymy wyprowadzić z błędu wszystkie panie kochające swoje długie włosy – regeneracja włosów przywróci fryzurze utracony blask.

Regeneracja włosów u fryzjera – dla kogo?

Regeneracja włosów w Warszawie dedykowana jest osobom, które zauważają spadek kondycji włosów. Dogłębnie odżywczy zabieg szczególnie polecany jest klientom regularnie rozjaśniającym włosy, poddającym pukle codziennej stylizacji osłabiającej strukturę włosa, mającym problem z puszeniem się włosów i ułożeniem fryzury. Regenerację włosów u fryzjera warto wykonać w czasie zimy, kiedy nosimy na głowach czapki negatywnie wpływające na stan włosów oraz po lecie, kiedy pasma mogą być wysuszone na skutek kontaktu z intensywnym promieniowaniem UV oraz słoną lub chlorowaną wodą.

Sauna: SPA dla włosów

Rodzaj zabiegu naprawczego dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Kuracją, która ze względu na fenomenalne efekty cieszy się największą popularnością wśród najbardziej wymagających osób, jest sauna na włosy. Jak wygląda rewolucyjny zabieg?

Wywiad z klientem

Pierwszym etapem zabiegu jest wywiad z klientem. Zanim stylista przejdzie do zasadniczej części wizyty, dokładnie poznaje potrzeby danej osoby i dobiera optymalną pielęgnację odpowiadającą indywidualnym potrzebom.

Nałożenie kosmetyku

Następnie stylista przechodzi do dokładnego nałożenia na każde pasmo silnie regenerującego i nawilżającego kosmetyku. Środek wmasowywany jest we wszystkie pasma.

Regeneracja włosów

Po aplikacji maski włosy poddawane są działaniu wysokiej temperatury (około 40 stopni) wytwarzanej przez specjalne urządzenie, nieco większe od suszarki do włosów. Po sesji w „saunie” z włosów wypłukiwany jest kosmetyk i pasma są myte.

Sauna na włosy – rezultaty​

Profesjonalna sauna na włosy przynosi fenomenalne efekty. Pod wpływem wysokiej temperatury łuski włosa rozchylają się, co umożliwia kosmetykom wniknięcie do ich struktury. Efekty zauważyć możemy zaraz po ich wysuszeniu. Pasma stają się elastyczne, błyszczące, tworzą idealnie gładką taflę. Silnie nawilżone włosy są mniej podatne na uszkodzenia, dzięki czemu dłużej zachowują nienaganną kondycję. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów.

Wybranie opinie naszych klientek

Regeneracja włosów działa cuda! Problem przesuszonych, łamliwych i matowych włosów zupełnie zniknął, kiedy regularnie zaczęłam odwiedzać salon Shake Your Head w Warszawie. Każda wizyta jest niezwykle miłym, odprężającym doświadczeniem. 

 Marta G.

Codzienne suszenie, prostowanie albo kręcenie moich rozjaśnianych włosów wyraźnie odbiło się na ich kondycji. Kiedy ostatni raz podcinałam włosy, fryzjer polecił mi zabieg odżywczy. Sauna na włosy sprawdziła się w moim przypadku idealnie. Włosy stały się sprężyste, bardziej wytrzymałe i gładkie. Końcówki nie rozdwajają się tak bardzo, jak jeszcze niedawno. Efekt przerósł moje oczekiwania!

Wiki

Shake Your Head to bez wątpienia najlepszy salon fryzjerski w Warszawie. Jeszcze nigdy nie wyszłam stąd niezadowolona.  Polecam każdemu, kto zmaga się z łamliwymi, źle układającymi się włosami. Byłam dopiero na jednym zabiegu, ale już umówiłam się na kolejny.

Patrycja

Cennik

*Do cen należy doliczyć koszt modelowania

Regeneracja włosów w Warszawie? Zaufaj ekspertom!

Regeneracja włosów u fryzjera będzie skuteczna tylko wtedy, kiedy zostanie fachowo przeprowadzona. Wybierając salon Shake Your Head, masz pewność, że oddajesz się w ręce najlepszych stylistów, którzy z należytą starannością zadbają o Twoje włosy. Do profesjonalnej regeneracji używamy wyłącznie kosmetyków najwyższej klasy. Odżywki, szampony i maski dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb włosów. W swojej pracy przykładamy ogromną wagę do szczegółów, dlatego każdy klient wychodzi z naszego salonu w pełni usatysfakcjonowany.

Zapraszamy do kontaktu

Rezerwacje Chmielna

+48 661 603 105

Rezerwacje Al. Szucha

+48 518 833 827