Al. Szucha +48 518 833 827 | Chmielna +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Świąteczne stylizacje włosów

Święta tuż, tuż….Niebawem zacznie się zakupowe szaleństwo, szukanie prezentów dla bliskich, planowanie dni świąteczny, itd. Większość z nas na samym końcu pomyśli o sobie. W co się ubrać? Jak uczesać? Fryzura jest świetnym uzupełnieniem stylizacji, dlatego zaplanują ją już dziś i wybierz jedną z naszych propozycji!

najlepszy fryzjer warszawa

Świąteczny okres jest niebywale intensywny dla wszystkich. Jeśli planujesz strzyżenie lub koloryzację nie czekaj na ostatnią chwilę. Profesjonalny, dobry fryzjer szybko nie będzie miał wolnym miejsc, dlatego aby uniknąć rozczarowania zrób to wcześniej.

Fryzura jest uzupełnieniem stylizacji, dlatego decydując się weź pod uwagę całokształt swojej kreacji. Przede wszystkim postaw na naturalność! Proste rozwiązania najczęściej bywają tymi najlepszymi.

Jeśli rozpuszczone włosy to wedle upodobań wybierz albo wyprostowane (te niemal do lustrzanej gładkości są trendem 2018) lub delikatne fale.

Natomiast jeśli jesteś zwolenniczką upięć to warto wybrać delikatne, nieskomplikowane upięcia. Wszelkiego rodzaju warkocze, kucyki i koki nigdy nie wychodzą z mody!

Wybierz odpowiednią stylizację włosów dla siebie 🙂