Tel. +48 518 833 827

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

święta bożegonarodzenia 2020

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2021!

W naszym salonie przedświąteczny czas zawsze jest niesamowicie pracowity. Uwielbiamy jego intensywność i świąteczną atmosferę. To właśnie ona sprawia, że jesteśmy pełni inspiracji i gotowi do pracy na najwyższych obrotach. A Wam jak mijają przygotowania do świąt? Wykorzystajcie ten czas w pełni na lenistwo i nabierzcie sił na Nowy Rok 2021!

Kochani Klienci!

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że kolejny rok mogliśmy spędzić razem z Wami. Obdarzyliście nas zaufaniem, a my mamy nadzieję nie zawiedliśmy Was. Niestety mijający rok 2020 nie zawsze był dla nas łaskawy, a życie w pandemii trudne i wymagające większej ostrożności. To jednak biorąc pod uwagę wszelkie niedogodności, razem udało nam się je pokonać.

Z całego serca życzymy Wam…

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych osób,   w miłości, cieple i rodzinnej atmosferze, sukcesów i wytrwałości w realizacji planów, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku 2021!

Do zobaczenia w Nowym Roku 2021 🙂

PS Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent to zapraszamy do naszego sklepu online. Znajdziecie tam wiele inspiracji, w sam raz na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Możecie w nim zakupić profesjonalne kosmetyki do włosów lub voucher na dowolną usługę fryzjerską.