Rezerwacja online

Salon Aleja Jana Chrystiana Szucha 8

Salon ul. Chmielna 27/31

Od 30.01.2020 roku kumulujemy siły i łączymy lokalizacje w jeden główny salon Shake Your Head mieszczący się przy Al. Szucha 8. Od 30.01 klientów z salonu przy ul. Chmielnej zapraszamy do rezerwacji wizyt przez moment.pl lub klikając w baner „rezerwuj” obok.

Od 30.01.2020 roku kumulujemy siły i łączymy lokalizacje w jeden główny salon Shake Your Head mieszczący się przy Al. Szucha 8. Od 30.01 klientów z salonu przy ul. Chmielnej zapraszamy do rezerwacji wizyt przez moment.pl lub klikając w baner „rezerwuj” wyżej.

Profesjonalni styliści fryzur

Jeśli marzysz o nowej fryzurze, pięknych i lśniących włosach oraz wreszcie pasującym do Ciebie kolorze nie zwlekaj i zapisz się do jednego z naszych salonów fryzjerskich w Warszawie. Nasi profesjonalni styliści czekają na Ciebie!
Co wyróżnia nasze salony?
Przede wszystkim to, że dla nas jest najważniejszy Klient i jego zadowolenie z usługi. Nie działamy szablonowo, zawsze zakres usług fryzjerskich dopasowujemy indywidualnie do potrzeb. Czas w salonie SYH jest dedykowany tylko dla Ciebie, tak byśmy mogli bez pośpiechu wykonywać profesjonalnie usługi fryzjerskie, a Ty żebyś mogła/mógł odpocząć i zrelaksować się!
Na tle innych salonów fryzjerskich w Warszawie wyróżnia nas także zespół profesjonalnych fryzjerów. Ich pasją jest tworzenie niebanalnych fryzur i pomoc drugiemu człowiekowi, dlatego Klienci czują się u nas jak w domu. Wiedzą, ze oprócz usługi otrzymają także zrozumienie.
Umów się do jednego z naszych salonów i już niedługo najlepszy fryzjer, zajmie się Tobą i Twoimi włosami. Gotowi na nowe?