Tel. +48 518 833 827 | +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

Nasi fryzjerzy

Zgrany team to najlepsza droga do sukcesu

Grzegorz Duży

właściciel marki

Ceni naturalny wygląd, lekkość. Doskonale spostrzega wszystkie szczegóły, które wpływają na dobór fryzury – od kształtu twarzy, figury, po gest, ruch, zachowanie. Jak sam mówi, fryzjerstwo to również psychologia.
Specjalizuje się w analizie kolorystycznej. Posiada tytuł kolorysty eksperta. 

Kasia

fryzjer

Fryzjerstwo wymaga stałego doskonalenia się oraz podążania za nowymi trendami – dlatego zawód ten daje dużo satysfakcji i możliwość rozwoju. Jej zdaniem dobry fryzjer to taki, który nieustannie szuka inspiracji. Potrafi nie tylko doradzić, ale także wysłuchać potrzeb Klienta, bo jego zadowolenie jest zawsze na pierwszym miejscu. 

Ewelina

fryzjer

Stylistka fryzur z 10 letnim doświadczeniem. Ceni sobie kontakt z klientem i dokładność. Koloryzacja to zdecydowanie jej mocna strona. Jest pasjonatką przede wszystkim blondów i długich włosów. Prywatnie uwielbia podróże małe i duże. 

Krzysztof

fryzjer

Od kilkunastu lat łączy pracę z przyjemnością. Docenia piękno kobiecej naturalności i stara się zawsze podkreślić je w swoich pracach. Najlepiej czuje się w koloryzacjach i klasycznych strzyżeniach. Energię do pracy czerpie ze słońca, przyrody i ludzi wokół. 

Basia

fryzjer

Jest stylistką, która uwielbia klasyczne i proste cięcia. Jest ogromną fanką metamorfoz i pięknych blondów. Cechuje ją niewątpliwie piękny uśmiech, doskonały kontakt z klientem i burza kręconych loków! Jak sama zawsze powtarza, najważniejsza jest pielęgnacja włosów, bo zdrowe i piękne włosy to wizytówka każdego z nas. 

Ania

fryzjer

Posiada 25 lat doświadczenia w branży. Fryzjerstwo to wciąż zmieniające się trendy i nowe techniki, z którymi jest na bieżąco. Cechuje ją przede wszystkim kreatywność i dobry kontakt z Klientem. Co jest jej największą motywacją? Zadowolenie Klientów po przeprowadzonej usłudze!

Agnieszka

fryzjer

Lubi zwiewne naturalne fryzury, stawia na dogłębną pielęgnację i nawilżenie włosów- jej zdaniem to podstawa. Aktywnie bierze udział w sezonowych szkoleniach. 

Styliści fryzur Warszawa

Nasz zespół tworzą przede wszystkim osoby, które cechuje profesjonalizm, doświadczenie i zamiłowanie do zawodu stylisty fryzur! Doskonale zdają sobie sprawę, że współczesny salon fryzjerski to coś więcej niż miejsce, w którym można ściąć włosy. Dajemy Wam również bezpieczeństwo, pozytywną atmosferę, pyszną kawę oraz chwile relaksu.

U nas nie ma przypadkowości. Wszystkie fryzury kreowane są przez doświadczonych stylistów. Starannie dobieramy kosmetyki oraz zabiegi odżywcze, zgodnie z rodzajem skóry głowy i kondycji włosów. W celu przedłużenia efektów naszej pracy tworzymy specjalnie dla Ciebie 3-miesięczny Plan Pielęgnacji, który jest kolejnym krokiem do zdrowych i lśniących włosów.

W Shake Your Head każdy klient czuje się jak w gronie przyjaciół. Jeśli nie wiesz jaka fryzura jest dla Ciebie odpowiednia, nasi styliści zawsze służą profesjonalną poradą. Szkolenia, które regularnie przechodzą sprawiają, że są mistrzami w swoim fachu. Nie tylko ocenią kondycję Twoich włosów i jeśli zajdzie taka potrzeba, zaproponują odpowiedni dla Ciebie zabieg pielęgnacyjny, ale także podpowiedzą fryzurę idealną dla Ciebie i wykonają precyzyjne cięcie. Dzięki czemu z salonu wyjdziesz odmieniona, a efektem będziesz cieszyć się jeszcze długo po tym, jak opuścisz jeden z naszych salonów.

Stylista fryzur, który podkreśli Twoje naturalne piękno

Kreatywność to nasza specjalność. Każdy pracujący u nas fryzjer stylista jest ekspertem w swojej dziedzinie. Nie wiesz, jaki kolor będzie dla Ciebie najkorzystniejszy? Znudziło Ci się cięcie, któremu jesteś wierny od lat? Nie musisz wiedzieć, jakiego efektu oczekujesz. Nasz stylista fryzur znajdzie dla każdego klienta najlepszą fryzurę, która podkreśli atuty urody i, co najważniejsze, w której będziesz czuł się w pełni swobodnie. Liczy się dla nas nie tylko efekt wizualny, ale również zdrowie Twoich włosów, dlatego używamy wyłącznie kosmetyków najwyższej klasy i przykładamy wagę do właściwej pielęgnacji. Po zakończonej pracy każdy klient może liczyć na cenne wskazówki, które ułatwią samodzielne ułożenie fryzury w swojej własnej łazience.

Shake Your Head – Odkryj naturę swoich włosów!

Przez lata działalności we fryzjerstwie mieliśmy okazję znaleźć się w kluczowych polskich magazynach, uczestniczyć w licznych prestiżowych eventach i projektach. Chętnie udzielany się charytatywnie oraz stale współpracujemy z wieloma gwiazdami, które zaufały nam oddając swoje włosy w nasze ręce. Jest to dla nas powód do dumy i zarazem potwierdzenie naszego profesjonalizmu, doświadczenia i precyzji. Znane osobistości codziennie przechodzą wiele stylizacji, dlatego ich włosy wymagają szczególnej opieki, a dobry fryzjer wie co dla nich najlepsze. W naszych salonach znajdziesz tylko profesjonalnych fryzjerów!