Al. Szucha +48 518 833 827 | Chmielna +48 661 603 105

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

Nasi fryzjerzy

Zgrany team to najlepsza droga do sukcesu

Grzegorz Duży

właściciel marki

Ceni naturalny wygląd, lekkość. Doskonale spostrzega wszystkie szczegóły, które wpływają na dobór fryzury – od kształtu twarzy, figury, po gest, ruch, zachowanie. Jak sam mówi, fryzjerstwo to również psychologia.
Specjalizuje się w analizie kolorystycznej. Posiada tytuł kolorysty eksperta. 

Ania

fryzjer

Posiada 25 lat doświadczenia w branży. Fryzjerstwo to wciąż zmieniające się trendy i nowe techniki, z którymi jest na bieżąco. Cechuje ją przede wszystkim kreatywność i dobry kontakt z Klientem.
Co jest jej największą motywacją? Zadowolenie Klientów po przeprowadzonej usłudze!

Agnieszka

fryzjer

Lubi zwiewne naturalne fryzury, stawia na dogłębną pielęgnację i nawilżenie włosów- jej zdaniem to podstawa. Aktywnie bierze udział w sezonowych szkoleniach. 

Kasia

fryzjer

Fryzjerstwo wymaga stałego doskonalenia się oraz podążania za nowymi trendami – dlatego zawód ten daje dużo satysfakcji i możliwość rozwoju. Jej zdaniem dobry fryzjer to taki, który nieustannie szuka inspiracji. Potrafi nie tylko doradzić, ale także wysłuchać potrzeb Klienta, bo jego zadowolenie jest zawsze na pierwszym miejscu. 

Styliści fryzur Warszawa

Wszystkie fryzury kreowane są przez doświadczonych stylistów. U nas nie ma przypadkowości. Starannie dobieramy kosmetyki oraz zabiegi odżywcze, zgodnie z rodzajem skóry głowy i kondycji włosów. W celu przedłużenia efektów naszej pracy tworzymy specjalnie dla Ciebie 3-miesięczny Plan Pielęgnacji, który jest kolejnym krokiem do zdrowych i lśniących włosów.