Tel. +48 518 833 827

najlepszy fryzjer w warszawie!           dokonaj rezerwacji online 

Olaplex – Warszawa

Suchych, łamliwych i pozbawionych blasku włosów nie jest w stanie ujarzmić nawet najlepsza odżywka? Najwyższa pora zafundować swoim włosom prawdziwą bombę odżywczą – zabieg Olaplex. Rewolucyjna kuracja bije rekordy popularności w nowoczesnym fryzjerstwie. I nic w tym dziwnego – dobrze przeprowadzony zabieg jest dla zniszczonych włosów naprawczym kompresem przywracającym pasmom witalność. Wysokiej klasy zabieg Olaplex w Warszawie wykonają dla Ciebie styliści z Shake Your Head. 

Olaplex Warszawa

Zabieg Olaplex – przywróć życie swoim włosom

Innowacyjny zabieg Olaplex dedykowany jest osobom, które chcą szybko, skutecznie i w widoczny sposób poprawić kondycję pasm zniszczonych farbowaniem, stylizacją czy innymi czynnikami. W czym tkwi niezwykła siła zabiegu? Olaplex jest jedyną kuracją odbudowującą mostki dwusiarczkowe łączące ze sobą łańcuchy keratyny – białka będącego głównym budulcem włosów. Niedobory keratyny lub uszkodzenie jej struktury odbija się na kondycji pasm. Po przywróceniu keratynowym wiązaniom naturalnej struktury fryzura natychmiast nabiera blasku, pasma stają się sprężyste, pięknie się układają, są nawilżone.

Kiedy zaleca się stosowanie Olaplexu?

Olaplex jest polecany osobom, które zauważają spadek kondycji włosów. Marzysz o modnej szarości albo subtelnym sombre, ale przed realizacją planu powstrzymuje Cię obawa o stan Twoich pukli? Dzięki Olaplexowi wizja modnej fryzury w odcieniach blondu nabierze realnych kształtów. Dodany do mieszanki koloryzacyjnej środek Olaplex ochroni Twoje włosy przed zniszczeniem. Podczas farbowania łuska włosów pozostaje zamknięta, dzięki czemu możesz przez długi czas cieszyć się intensywnym kolorem oraz sprężystymi włosami.

Profesjonalny zabieg we własnym domu

Aby podtrzymać efekty kuracji naprawczej, warto stosować środek Olaplex Perfector No.3. Samodzielnie aplikowany we własnej łazience specyfik przygotuje włosy do kolejnej kuracji chemicznej oraz skutecznie zabezpieczy pasma przed działaniem czynników zewnętrznych oraz zapewni im optymalny poziom nawilżenia.

 

Kilka kroków do pięknych, zdrowych włosów

Zanim będziesz w pełni mogła cieszyć się „nowymi” włosami, musisz przejść kilkuetapową kurację.

Konsultacja

Pierwszym krokiem na drodze do idealnej fryzury jest konsultacja ze stylistą. Podczas rozmowy fryzjer poznaje oczekiwania klientki i ocenia stan włosów. Na podstawie oceny dobiera optymalną ilość aktywnego środka.

salon fryzjerski Warszawa

Zwilżenie włosów

Po krótkim wstępie możemy przejść do najważniejszego – zwilżenia włosów wodą i aplikacji mieszanki Bond Perfector, która pozostaje na puklach około 20 minut. Kiedy środek wniknie we włosy, fryzjer starannie myje skórę głowy i pukle specjalnym szamponem, a później nakłada na mokre pasma maskę.

Efekt końcowy

Teraz pozostaje już tylko wykonać cięcie, wysuszyć i wymodelować włosy, a następnie cieszyć się zaskakującym rezultatem.

Zabieg Olaplex może być bezpośrednio połączony z koloryzacją. W tym przypadku środek Bond Multiplier dodawany jest do mieszanki farb. Po zakończeniu koloryzacji stosowany jest Blond Perfector.

Wybranie opinie naszych klientek

W Shake Your Head wykonano mi najlepszy Olaplex w Warszawie. Nie wiedziałam, że w tak krótkim czasie można uzyskać tak fenomenalny efekt. Moje włosy wreszcie przestały się puszyć, pięknie się błyszczą, doskonale się układają bez konieczności prostowania. Polecam salon każdemu, kto chce kompleksowo zadbać o swoje włosy.

 Klienta z Chmielnej

Do Shake Your Head zgłosiłam się z problemem, który spędzał mi sen z powiek: zniszczonymi nieudanym rozjaśnianiem włosami. Po rozmowie z fryzjerką zdecydowałam się na Olaplex. To był strzał w dziesiątkę. Moje włosy wreszcie odżyły. I co najważniejsze – uniknęłam drastycznego skrócenia zniszczonych włosów. Zabieg nie trwał długo, w salonie panowała niezwykle miła atmosfera. Na pewno wrócę na powtórzenie zabiegu.

Kasia

Chciałam zafarbować włosy na chłodny blond. Fryzjer doradził mi, aby wybrać opcję z Olaplexem. Muszę powiedzieć, że nigdy nie miałam na głowie tak pięknej fryzury. Kolor wyszedł dokładnie taki, jak miał być, a rozjaśnianie nie zniszczyło włosów.

Ola T. 

Cennik olaplex Warszawa

Olaplex w Warszawie? Oddaj swoje włosy w ręce profesjonalistów!

Chcesz wykonać zabieg Olaplex w Warszawie? Nie mogłaś trafić lepiej – nasi styliści kompleksowo zadbają o Twoje włosy, przywracając im piękny, zdrowy wygląd. W salonach Shake Your Head zlokalizowanych przy ulicy Chmielnej oraz Alei Szucha pracują wykwalifikowani styliści, którzy doświadczenie zdobywali na najbardziej prestiżowych szkoleniach. Wybierając jeden z naszych salonów, masz pewność, że efekty zabiegu będą w pełni satysfakcjonujące.

Zapraszamy do kontaktu

Rezerwacje Chmielna

+48 661 603 105

Rezerwacje Al. Szucha

+48 518 833 827